Apie

Atrodo, kad tik vakar namo parsivežėme savo pirmąją berno zenenhundę Nutę, dabar jau yra gimęs mažas šeimos Berno zenenhundų veislynas Arės oktava. Visi mūsų šunys yra mūsų šeimos nariai, draugai ir kompanijonai. Jie visur keliauja su mumis. Jie daug matę, su daug žmonių susipažinę, pubuvę įvairiose situacijose. Mes žinome, kad galime jais pasitikėti ir jie pasitikimi mumis. Mes juos labai mylime ir stengiamės sutentki kuo geresnę gyvenimo kokybę.

Kodėl pasirinkome Berno zenenhundus?

Pirmą kartą gyvenime Berno zenenhundą sutikau pas šeimos draugus Vokietijoje, jo vardas buvo Tedis. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgnio! Jau tada žinojau, kad aš tikrai turėsiu tokį šunį! Tai – geriausias gyvenimo sprendimas 🙂 Ši veislė yra nuostabi visomis prasmėmis – nuostabaus charakterio, neapsakomo grožio ir pačios geriausios širdies meškinai! 🙂

Trumpa veislyno istorija

Berno zenenhundų veislynas Arės oktava gimė kartu su mūsų pirmąja L vada. Mūsų veislyno tikslas yra veisti sveikus, ilgaamžius, puikaus temperamento šunis! Todėl rinkdami partnerius savo merginoms visada kruopščiai ištyrinėjame jaunikių kilmės medžius, domimės jų giminaičiais, išsiklausinėjame šeimininkų apie patį šunį (jeigu jo nebuvome sutikę gyvai, nors paprastai stengiamės prieš kergimą susipažinti su patinu), peržiūrime daugybę video (ne tik konkretaus šuns, bet ir kiek įmanoma jo giminaičių). Mūsų nuomone, svarbiausia yra temperamentas ir sveikata, su jais reikia gyevnti kiekvieną dieną, o visa kita yra antraeiliai dalykai.

Kai rinkomės savo pirmąją kalytę veisimui, labai žiūrėjome į jos tėvus. Taip abu tėvai labai gražūs ir sveiki, bet koks jų abiejų temperamentas! Puikūs savo veislės atstovai – be galo draugiški, švelnūs ir prieraišūs, su džiaugsmu dalyvaujantys bet kokioje veikloje su šeimininku. Hey mamą įsimylėjau pirmą kartą ją sutikus ir jau tada pasakiau jos veisėjai ir savininkei Laisvei, kad aš noriu jos dukros. Gimus pirmai Effigy vadai, laukėm, žiūrėjom kaip auga dvi seses ir pasirinkom Hey (Harmony Duok labas). Mūsų Hey be jokios baimės ar dvejones seka mus per ugnį ar vandenį nors ir į pasaulio kraštą. Ji yra nuostabus Berno zenenhundas – mūsų veislyno pradininkė, mama, močiutė ir geriausia draugė <3

Berno zenenhundas Hey
Berno zenenhundė Hey – veislyno pradininkė, mama, močiutė ir geriausia draugė!

Visus mūsų šunis galite rasti čia.

Ieškote šuniuko? Tuomet žvilgtelėkite į skiltį Šuniukai. Jeigu šiuo metu šuniukų neturime, vistiek drąsiai kreipkitės, padėsim rasti mažylį.

Apie mus rašo:

  1. Vilnietei Rūtai Berno zenenhundai – ne vien kelionių, bet ir gyvenimo draugai
  2. Kelionių su šunimis įspūdžiai – tik patys geriausi

Maisto ir veterinarijos tarnybos suteiktas numeris: LT 77-13-105

Veislyno vardo registracija FCI: FCI Nr. 104/13

Berno zenenhundų veislynas Ares oktava

One thought on “Apie

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.